Mūsų pirkėjų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu.

Grąžinti arba pakeisti prekę galite per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo. Grąžinimas ir keitimas vyksta laikantis šių sąlygų:

Norėdami grąžinti prekes, susisiekite su mumis el. paštu info@larssonboutique.com, prisekite pirkimo įrodymą ar nurodykite užsakymo numerį bei užpildykite grąžinimo formą, kurią rasite ČIA


  • Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (jeigu turėjo Prabavimo rūmų suteiktą plombą, būtinai būti su ja, jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
  • Prekė turi būti originalioje gamintojo pakuotėje (jei tokia buvo).


Svarbu: Grąžinant ar keičiant prekę, siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos, išskyrus tuos atvejus, kai prekę grąžinate ar keičiate dėl mūsų kaltės.

Gavę grąžinamą ar keičiamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienas įvertinti ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus ir pakeisti prekę į kitą arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.